ZOEK ARTIKEL:

Promotiekleding met eigen opdruk
 

 

U kunt bij 101verenigingskleding overzichtelijk en eenvoudig uw bestelling doen. De volgende stappen zijn voor u uitgewerkt:

 

Winkelmand

U kiest uw product uit op onze webwinkel 101verenigingskleding en klikt op de knop “toevoegen aan winkelmand”. U wordt doorverwezen naar het scherm “winkelmandje”. Hier ziet u het overzicht van uw bestelling. Op dit scherm kunt u de aantallen van uw product intypen in de balk “aantal”.

 

Gegevens

Om verder te gaan, klikt u op de knop “volgende stap”. U wordt doorgeleid naar het scherm “gegevens invoeren”. Hier voert u uw volledige gegevens in, zodat wij uw bestelling goed kunnen verwerken.

 

Betaalwijzen

101verenigingskleding maakt gebruik van Mollie ideal. Met Mollie IDEAL betaald u vertrouwd , veilig en gemakkelijk.  In het scherm “gegevens” kunt u via IDEAL uw bestelling betalen. U kunt gebruik maken van deze betaalmogelijkheid , indien u aangesloten bent bij  ABN AMRO, ASN Bank, Friesland Bank, ING Rabobank, SNS Bank, SNS Regio en Triodos bank.  IDEAL leidt u naar uw internetbankieren, waar u vervolgens uw betaling veilig kunt afhandelen.  Het bedrag wordt direct van uw rekening afgeschreven. Na de afschrijving wordt 101truibedrukken direct op de hoogte gebracht van uw betaling. Voor meer informatie over veilig betalen met IDEAL kunt terrecht op de website van uw bank of op mollie.nl

 

Bezorgafspraak maken

U hebt de keuze om uw bestelling naar het aangegeven factuuradres of een willekeurig verzendadres te laten bezorgen. Daarnaast is het mogelijk om uw bestelling zelf af te halen.  Na de bestelling nemen wij altijd  zo spoedig mogelijk contact met u op voor de afleverdatum.

Telefoonnummer
 

NEW

HOODIES

-10% INTRODUCTIE
KORTING

SHIRTS 7,50

t-shirts incl. bedrukken

Zo besteld
 
bellafashionkaribangildanhanesalobagbasekaribankaribanbencnikestedman
Veilig betalen via uw eigen bank:
iDeal