ZOEK ARTIKEL:

Telefoonnummer

Sweaters, Hoodies & Sweatpants

Voor de wat killere dagen of avonden is een sweater of een hooded sweater (de zogenaamde hoodie) het kledingstuk bij uitstek. 101verenigingskleding levert en bedrukt sweaters en hooded sweaters van de bekende merken zoals B&C, Gildan, AWDis, Fruit of the Loom en Sol's. De (hooded) sweaters zijn in vele uitvoeringen leverbaar met rits of als polosweater  Deze sweaters lenen zich ook uitstekend om te bedrukken met je bedrijfs- of evenement logo. 

 

Alle sweaters, hoodies en joggingspants zijn per stuk leverbaar en eventueel bedrukbaar met uw naam, logo of tekst

 

Alle sweaters kunnen door ons bedrukt of geborduurd worden, neem hiervoor contact met ons op voor het maken van een offerte.

Klik hier om naar het contactformulier te gaan

 
bellafashionkaribangildanhanesalobagbasekaribankaribanbencnikestedman
Veilig betalen via uw eigen bank:
iDeal