ZOEK ARTIKEL:

Promotiekleding met eigen opdruk
Het is van belang om binnen zeven dagen uw product te retourneren. Er wordt hiervoor geen kosten voor berekend. Het kan een aantal werkdagen duren van meer dan 14 werkdagen, voordat alles is afgewikkeld. Om het proces retourneren zo goed mogelijk af te wikkelen, is het volgende van belang:

 

 


• Noteer uw naam, uw adres en uw ordernummer op uw aankoopbon.


• Voeg uw aankoopbon bij het pakket.


• De reden waarom u het product wilt retoureneren.

 

Indien u het pakket wilt afgeven, verzoeken wij u eerst contact op te nemen met onze servicenummer.

 


Let op!
Het is afhankelijk van uw bestelling of u uw product kunt retourneren. Producten die specifiek aangepast zijn naar uw persoonlijke wens kunnen niet worden geretourneerd. In dit geval kunt u contact opnemen met het servicenummer om te kijken of er andere opties zijn, zodat u zo goed mogelijk geholpen wordt.
 

Telefoonnummer
 

NEW

HOODIES

-10% INTRODUCTIE
KORTING

SHIRTS 7,50

t-shirts incl. bedrukken

Zo besteld
 
bellafashionkaribangildanhanesalobagbasekaribankaribanbencnikestedman
Veilig betalen via uw eigen bank:
iDeal