ZOEK ARTIKEL:

Telefoonnummer

Longsleeves T-shirts

101 verenigingskleding heeft een uitgebreide collectie Longsleeves T-shirts. Deze Longsleeves, geschikt  voor dames en heren, zijn de lange mouw versie van het bekende klassieke T-shirt en zijn bijzonder comfortabele in de koudere jaar getijden en de killere zomer avonden. Longsleeves T-shirts zijn ook zeer geschikt  voor het combineren van kleding waarbij de armen toch bedekt zijn maar uiteraard ook geschikt voor allerlei evenementen en dankzij hun hoogwaardige katoenkwaliteit passen Longsleeves zich optimaal aan bij alle temperaturen.

Longsleeves T-shirts laten gemakkelijk bedrukken met uw logo en of uw specifieke uitingen. 101verenigingskleding.nl kan u zowel de shirts als ook de bedrukking leveren. Bedrukken is mogelijk in meerdere kleuren en 101verenigingskleding.nl bedrukt al vanaf 1 exemplaar.

 

 

Alle T-shirts kunnen door ons worden bedrukt met uw logo of uw uitingen, zowel bij kleine als bij grote oplages.

Neem hiervoor contact met ons op voor het maken van een offerte.

Klik hier om naar het contactformulier te gaan

 
bellafashionkaribangildanhanesalobagbasekaribankaribanbencnikestedman
Veilig betalen via uw eigen bank:
iDeal